Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaPortofoli
 Eventet e Ardhshme
KF SKENDERBEU - KF VLLAZNIA
(25/10/2014)
KF LAÇI - FK APOLONIA
(26/10/2014)
KF TEUTA - KF TIRANA
(26/10/2014)
KF PARTIZANI - KF ELBASANI
(26/10/2014)
 Event i Afert
 KF SKENDERBEU - KF VLLAZNIA
KF SKENDERBEU do të përballet me KF VLLAZNIA në stadiumin SKENDERBEU. Ndeshja zhvillohet më 25/10/2014 14:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2014-2015.
BliniBileta.com është një hap gjigand i Shqipërisë drejt rrugës së teknologjisë moderne, pasi është i pari dhe i vetmi sistem që garanton sigurinë dhe ofron komoditetin e blerjes së biletave online në Shqipëri. Evenimenti i Parë në të cilin u implementua ky sistem i suksesshem ishte përballja e Kombëtares Shqiptare kundër Bjellorusisë në datë 26/03/2011.
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: