Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaPortofoli
 Eventet e Ardhshme
FK APOLONIA - KF LAÇI
(20/12/2014)
KF FLAMURTARI - FK KUKESI
(21/12/2014)
KF TIRANA - KF TEUTA
(21/12/2014)
 Event i Afert
 FK APOLONIA - KF LAÇI
FK APOLONIA do të përballet me KF LAÇI në stadiumin LONI PAPUCIU. Ndeshja zhvillohet më 20/12/2014 13:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2014 - 2015.
 FK APOLONIA - KF LAÇI Datë: 20/12/2014 Ora: 13:00
FK APOLONIA do të përballet me KF LAÇI në stadiumin LONI PAPUCIU. Ndeshja zhvillohet më 20/12/2014 13:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2014 - 2015.
Evetet Kryesore
    Futboll
    Flamurtari
    Loni Papuçiu
    Qemal Stafa
    KF FLAMURTARI - FK KUKESI
    FK APOLONIA - KF LAÇI
    KF TIRANA - KF TEUTA
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: