Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaPortofoli
 Eventet e Ardhshme
FROSINONE - KF PARTIZANI - KF TEUTA
(07/08/2015)
 Event i Afert
 FROSINONE CALCIO - KF PARTIZANI
FROSINONE CALCIO do të përballet me KF PARTIZANI në stadiumin QEMAL STAFA. Ndeshja zhvillohet më 07/08/2015 19:00 dhe është e vlefshme për TRIAGOLARE.
 FROSINONE CALCIO - KF PARTIZANI Datë: 07/08/2015 Ora: 19:00
FROSINONE CALCIO do të përballet me KF PARTIZANI në stadiumin QEMAL STAFA. Ndeshja zhvillohet më 07/08/2015 19:00 dhe është e vlefshme për TRIAGOLARE.
Evetet Kryesore
    Futboll
    Qemal Stafa
    FROSINONE - KF PARTIZANI - KF TEUTA
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: