Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaBasketbollPortofoli
 Eventet e Ardhshme
KF PARTIZANI - KF VLLAZNIA
(23/11/2015)
 Event i Afert
 KF PARTIZANI - KF VLLAZNIA
KF PARTIZANI do të përballet me KF VLLAZNIA në stadiumin QEMAL STAFA. Ndeshja zhvillohet më 23/11/2015 17:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2015 - 2016.
 KF PARTIZANI - KF VLLAZNIA Datë: 23/11/2015 Ora: 17:00
KF PARTIZANI do të përballet me KF VLLAZNIA në stadiumin QEMAL STAFA. Ndeshja zhvillohet më 23/11/2015 17:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2015 - 2016.
Evetet Kryesore
    Futboll
    Qemal Stafa
    KF PARTIZANI - KF VLLAZNIA
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: