Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaBasketbollBoksPortofoli
 Eventet e Ardhshme
KF FLAMURTARI - FK KUKESI
(29/04/2016)
KF TEUTA - KF TIRANA
(30/04/2016)
KF SKENDERBEU - KF BYLIS
(30/04/2016)
KF PARTIZANI - KF TERBUNI
(30/04/2016)
 Event i Afert
 KF FLAMURTARI - FK KUKESI
KF FLAMURTARI do të përballet me FK KUKESI në stadiumin FLAMURTARI. Ndeshja zhvillohet më 29/04/2016 19:00 dhe është e vlefshme për KAMPIONATI KOMBETAR 2015 - 2016.
Evetet Kryesore
    Futboll
    Flamurtari
    Niko Dovana
    Qemal Stafa
    Skënderbeu
    KF FLAMURTARI - FK KUKESI
    KF TEUTA - KF TIRANA
    KF PARTIZANI - KF TERBUNI
    KF SKENDERBEU - KF BYLIS
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: