Regjistrohu | Harrova Fjalekalimin | Kontak
Perdoruesi: Fjalekalimi:
FutbollKoncertTeaterFestivalFilmaMiss BotaBasketbollBoksPortofoli
 Eventet e Ardhshme
SK TIRANA - KS VLLAZNIA
(29/04/2017)
KF TEUTA - KF FLAMURTARI
(30/04/2017)
 Event i Afert
 SK TIRANA - KS VLLAZNIA
SK TIRANA do të përballet me KS VLLAZNIA në stadiumin P.S ASLLAN RUSI. Ndeshja zhvillohet më 29/04/2017 18:00 dhe është e vlefshme për PLAYOFFS 2016 - 2017.
Evetet Kryesore
    Basketboll
    Futboll
    Asllan Rusi
    Niko Dovana
    SK TIRANA - KS VLLAZNIA
    KF TEUTA - KF FLAMURTARI
   
 
Të gjitha të drejtat të rezervuara. Powerd by: